[rank_math_breadcrumb]

افزونه کم کردن حجم تصاویر سایت های وردپرسی

توسط تیم آقای وردپرس11 تیر 1396

کم کردن حجم تصاویر یکی از خواسته های اصلی وبمسترها است، زیرا پایین بودن حجم تصاویر ، یکی از شاخصه های مهم یک سایت استاندارد است و همچنین بالا بودن حجم سایت و کم بودن سرعت لود صفحات نیز بیشتر به دلیل بالا بودن حجم تصاویر آن سایت هست “امیدوارم که متوجه شده باشید” ! ( البته سرعت سایت فقط به حجم تصاویر ختم نمی شود و عوامل بسیار زیادی در کم بودن سرعت سایت دخالت دارند. مانند:کدنویسی اشتباه ، استفاده بیش از حد از CSS ، استفده نادرست از Java Script و یا … ) و ما به راحتی می توانیم با کم کردن حجم تصاویر سایت وردپرسی خود، سرعت سایت و حجم کلی آن را پایین بیاوریم و قابل ذکر است که یکی از مشخصه های اصلی سئو ، کم بودن حجم سایت و بالا بودن سرعت لود صفحات است!

در اینجا سایت افزونه وردپرس به معرفی یکی از افزونه های قدرتمند در زمینه فشرده سازی تصاویر خواهد پرداخت که نام او WP Smush.it هست که با نصب و فعالسازی این افزونه در سایت خود به راحتی می توانید با ۱ یا ۲ کلیک تمام تصاویر سایت خود را بهینه و حجم آنها را تا حدود ۵۰% کاهش دهید و مطمئنا با کم شدن حجم تصاویر سایت ، سرعت سایت شما نیز بالا خواهد رفت!

یک دیدگاه برای "افزونه کم کردن حجم تصاویر سایت های وردپرسی"

دیدگاهتان را بنویسید

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram